FCKeditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Width
ne: चौडाई

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Permissions
ne: अनुमति

en: permission
ne: अनुमति
