FCKeditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: edit
ur: ترمیم

en: Join summary
ur: خلاصے کو جوڑ دیں

en: Split summary at cursor
ur: خلاصے کو کرسر کے مقام پر علیحدہ کریں
