FCKeditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: None
ml: ഇല്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Join summary
ml: ചുരുക്കരൂപം കൂട്ടിചേര്‍ക്കു.
