FCKeditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-2.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət
