FCKeditor - WYSIWYG HTML editor (6.x-2.2-rc1) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Administer
ar: أدر

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: None
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Expanded
ar: موسع

en: Roles
ar: الأدوار

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Warning
ar: تحذير

en: Width
ar: العرض

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Show
ar: عرض

en: profile
ar: ملف مستخدم

en: or
ar: أو

en: Style
ar: نمط

en: User management
ar: إدارة المستخدمين

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: permission
ar: صلاحية

en: Templates
ar: القوالب

en: Line break converter
ar: محول فواصل السطور

en: Site configuration
ar: إعدادات الموقع

en: Examples
ar: أمثلة

en: Hide
ar: إخفاء

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: clone
ar: استنساخ

en: permissions
ar: تصاريح

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Join summary
ar: ضُم الملخص

en: Split summary at cursor
ar: قسم الملخص عند المؤشر
