Features (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Roles
az: Rollar

en: Signature
az: İmza

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
