Social Parsers for Feeds (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Author
it: Autore

en: Currency
it: Valuta

en: Version
it: Versione

en: Date
it: Data

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Price
it: Prezzo

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Installed
it: Installato

en: Date updated
it: Data aggiornamento

en: Date published
it: Data di pubblicazione
