Social Parsers for Feeds (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Author
pl: Autor

en: Currency
pl: Waluta

en: Version
pl: Wersja

en: Date
pl: Data

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Price
pl: Cena

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Date updated
pl: Data modyfikacji
