Social Parsers for Feeds (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Author
id: Penulis

en: Currency
id: Mata uang

en: Version
id: Versi

en: Date
id: Tanggal

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: Price
id: Harga

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Installed
id: Terinstal
