Social Parsers for Feeds (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
