Social Parsers for Feeds (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Author
ar: المؤلف

en: Version
ar: النسخة

en: Date
ar: التاريخ

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Price
ar: السعر

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Installed
ar: مثبت
