Social Parsers for Feeds (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Currency
ro: Monedă

en: Version
ro: Versiune

en: Date
ro: Data

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Price
ro: Preţ

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Installed
ro: Instalat
