Social Parsers for Feeds (6.x-1.6) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Author
pt: Autor

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Version
pt: Versão

en: Date
pt: Data

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: Price
pt: Preço

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Installed
pt: Instalado

en: Commission
pt: Comissão

en: Date updated
pt: Data atualizada
