Social Parsers for Feeds (6.x-1.6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Currency
ru: Валюта

en: Version
ru: Версия

en: Date
ru: Дата

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Price
ru: Цена

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Location Type
ru: Тип местоположения

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Installed
ru: Установлено

en: Commission
ru: Комиссия

en: Platforms
ru: Платформы

en: Date updated
ru: Дата изменения
