Social Parsers for Feeds (6.x-1.6) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Currency
ur: کرنسی

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
