Feeds Tamper (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Other
da: Anden

en: Both
da: Begge

en: Override
da: Overskriv

en: Source
da: Kilde

en: Limit
da: Grænse

en: Revert
da: Gendan

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Thousands separator
da: Tusindadskiller

en: Default value
da: Standardværdi

en: Machine name
da: Internt navn

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Choose
da: Vælg

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Upper case
da: Store bogstaver
