Feeds Tamper (6.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Other
he: אחר

en: Both
he: שנייהם

en: Override
he: דריסה

en: Feeds
he: הזנות

en: Source
he: מקור

en: Limit
he: גבול

en: Revert
he: שחזור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Plugin
he: פלאגין

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Upper case
he: אותיות רישיות
