Fervens (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Tags
ar: وسوم

en: Layout
ar: التنسيق

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Syndicate content
ar: لَقِّم المحتوى
