Fervens (6.x-2.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Tags
tr: Etiketler

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Syndicate content
tr: İçeriği dağıtıma sok

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında
