Fervens (6.x-2.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Tags
it: Etichette

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Syndicate content
it: Condividi contenuti

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto
