Fever (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: left sidebar
tr: sol sütun

en: right sidebar
tr: sağ sütun

en: Comments
tr: Yorumlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: header
tr: başlık

en: search
tr: ara

en: Color
tr: Renk

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Orange
tr: Turuncu
