Fever (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: search
gu: શોધ

en:  by
gu:  દ્વારા

en: Color
gu: રંગ
