Fever (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: left sidebar
it: barra laterale sinistra

en: right sidebar
it: barra laterale destra

en: Comments
it: Commenti

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: header
it: intestazione

en: search
it: ricerca

en: Color
it: Colore

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Orange
it: Arancione
