Fever (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: left sidebar
ca: barra lateral esquerra

en: right sidebar
ca: barra lateral dreta

en: Comments
ca: Comentaris

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: header
ca: capçalera

en: search
ca: cerca

en: Unpublished
ca: Sense publicar
