Field Permissions (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Field
te: ఖాళీ

en: User
te: వాడుకరి

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Anonymous
te: అనామకం
