Filebrowser (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Files
ar: الملفات

en: Location
ar: الموضع

en: Directory
ar: الدليل
