filedepot (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: approval
hu: elfogadás

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: admin
hu: adminisztrátor

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Changes
hu: Változások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Move
hu: Mozgatás

en: View
hu: Megtekintés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Details
hu: Részletek

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Role
hu: Szerepkör

en: Close
hu: Bezár

en: Use inclusion or exclusion mode
hu: A beleértő vagy a kizáró módot használja

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Folders
hu: Mappák

en: Folder
hu: Mappa

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Date Added
hu: Hozzáadás dátuma

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Performance Settings
hu: Teljesítmény beállítások

en: Edit File
hu: Fájl szerkesztése

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Thank You
hu: Köszönjük

en: Reports
hu: Jelentések

en: File download
hu: Fájl letöltés

en: Folder Name
hu: Könyvtárnév

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: Email Notification
hu: E-mail figyelmeztetés

en: upload
hu: feltöltés

en: Ready
hu: Kész

en: Lock
hu: Lezárás

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Download File
hu: Fájl letöltése

en: Submitter
hu: Beküldő

en: Add new version
hu: Új verzió hozzáadása
