Filedrop (6.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Content
ar: المحتوى

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Upload
ar: رفع

en: User
ar: مستخدم

en: File ID
ar: معرف الملف

en: File download
ar: تنزيل الملف
