File (Field) Paths (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: File path
ro: Cale fişier

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Warning
ro: Avertizare

en: security
ro: securitate

en: Token
ro: Simbol

en: Replacement value
ro: Valoarea de înlocuire

en: tokens
ro: token-uri

en: file system
ro: sistem de fișiere

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: The directory %directory is not writable
ro: Directorul %directory nu poate fi scris.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ro: Directorul %directory nu poate fi scris pentru că nu are permisiunile setate corect.

en: File extension
ro: Extensia fișierului
