FileField Track (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: File
nl: Bestand

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Count
nl: Aantal

en: By user
nl: Volgens gebruiker

en: Other
nl: Andere

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
nl: Allerlei bestanden weergeven met een pictogram en een gelinkte bestandsbeschrijving.

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Displays the file system path to the file.
nl: Toont het systeempad naar het bestand.

en: Displays a full URL to the file.
nl: Toont een volledige URL naar het bestand.
