File Framework (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (133 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Audience
ca: Audiència

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: File information
ca: Informació del fitxer

en: File
ca: Fitxer

en: Size
ca: Mida

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Move
ca: Mou

en: Insert
ca: Insereix

en: Open
ca: Obert

en: Archive
ca: Arxiva

en: Archives
ca: Arxius

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Display
ca: Visualització

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Settings for @role
ca: Paràmetres per al rol @role

en: Upload
ca: Puja

en: Check
ca: Comprova

en: Files
ca: Fitxers

en: file
ca: fitxer

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Gallery
ca: Galeria

en: 1 attachment | @count attachments
ca[0]: 1 adjunt
ca[1]: @count adjunts

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: download
ca: descarrega

en: Code
ca: Codi

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Other
ca: Altres

en: Kind
ca: Tipus

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Handler
ca: Controlador

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Close
ca: Tanca

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Modified
ca: Modificat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Pending
ca: Pendent

en: Show
ca: Mostra

en: Clear
ca: Neteja

en: Browser
ca: Navegador

en: Alignment
ca: Alineació

en: Video
ca: Vídeo

en: Installed
ca: Instal·lat

en: options
ca: opcions

en: My files
ca: Els meus fitxers

en: Failed
ca: Fallat

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
ca: Els paràmetres PHP limiten la mida màxima d'un fitxer per carregar a %size.

en: Attach new file
ca: Adjunta un fitxer nou

en: Attach
ca: Adjunta

en: Download link
ca: Enllaç de descàrrega

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: upload files
ca: carrega fitxers

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Debug
ca: Depuració

en: Hide
ca: Oculta

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Button settings
ca: Paràmetres del botó

en: Type:
ca: Tipus:

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Created:
ca: Creat el:

en: Embed
ca: Incrustra

en: File download
ca: Descarregar arxiu

en: hide
ca: amaga

en: No preview
ca: Sense vista prèvia

en: Groups:
ca: Grups:

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Author:
ca: Autor:

en: Properties
ca: Propietats

en: File browser
ca: Navegador de fitxers

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: MIME types
ca: Tipus MIME

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: 1 view | @count views
ca[0]: 1 vista
ca[1]: @count vistes

en: File preview
ca: Previsualització del fitxer

en: The file's MIME type.
ca: El tipus MIME del fitxer.

en: Show this post in these groups.
ca: Mostra aquest article en aquests grups.

en: %title field is required.
ca: El camp %title és obligatori.

en: The size of the file.
ca: La mida del fitxer.

en: The MIME type of the file.
ca: El tipus MIME del fitxer.

en: Attached to
ca: Associat a

en: Link this field
ca: Enllaça aquest camp

en: Only show "listed" file attachments
ca: Mostra només els fitxers adjunts "llistats"

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: exposed
ca: exposat
