File Framework (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (63 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Code
hy: Կոդ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Info
hy: Ինֆո

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: MIME type
hy: MIME տեսակը
