File Framework (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (57 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: file
ne: फ़ाइल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: OK
ne: ठिक छ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Code
ne: कोड

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: Info
ne: जानकारी

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार
