File Framework (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (156 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: File information
pl: Informacje o pliku

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Image
pl: Obraz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Move
pl: Przenieś

en: Insert
pl: Wstaw

en: Open
pl: Otwarte

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Archives
pl: Archiwa

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Text
pl: Tekst

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Settings for @role
pl: Ustawienia dla roli @role

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Check
pl: Sprawdź

en: Files
pl: Pliki

en: file
pl: plik

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: All
pl: Wszystko

en: Module
pl: Moduł

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Filter
pl: Filtr

en: Fields
pl: Pola

en: Gallery
pl: Galeria

en: 1 attachment | @count attachments
pl[0]: 1 załącznik
pl[1]: @count załączniki
pl[2]: @count załączników

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: download
pl: pobierz

en: Code
pl: Kod

en: preview
pl: podgląd

en: No data.
pl: Brak danych.

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Other
pl: Inne

en: Messaging
pl: Wysyłanie wiadomości

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Handler
pl: Format

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Close
pl: Zamknij

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Attachments
pl: Załączniki

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Show
pl: Pokaż

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Lines
pl: Linie

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Info
pl: Informacja

en: Video
pl: Wideo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: options
pl: opcje

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
pl: Ustawienia PHP ograniczają maksymalną wielkość wysyłanego pliku do %size MB.

en: Attach new file
pl: Załącz nowy plik

en: Attach
pl: Załącz

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Formats
pl: Formaty

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: File management
pl: Zarządzanie plikiem

en: upload files
pl: wysyłanie plików

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Type:
pl: Typ:

en: Only images
pl: Tylko obrazki

en: Uploading...
pl: Wysyłanie...

en: Create folder
pl: Stwórz katalog

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Everything
pl: Wszystko

en: Created:
pl: Utworzone:

en: User's {users}.uid.
pl: Identyfikator użytkownika: {users}.uid.

en: Embed
pl: Osadzony

en: File download
pl: Pobieranie pliku

en: hide
pl: ukryj

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: Words
pl: Słowa

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Properties
pl: Właściwości

en: File browser
pl: Przeglądarka plików

en: MIME type
pl: typ MIME

en: View link
pl: Odnośnik wyświetlania

en: Video file
pl: Plik Video

en: 1 view | @count views
pl[0]: 1 widok
pl[1]: @count widoki
pl[2]: @count widoków

en: create file content
pl: dodawanie pliku

en: edit own file content
pl: edycja własnego pliku

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: File preview
pl: Podgląd pliku

en: The file's MIME type.
pl: Typ MIME pliku

en: Popup settings
pl: Ustawienia wyskakującego okna

en: Latitude:
pl: Szerokość:

en: Longitude:
pl: Długość:

en: %title field is required.
pl: Pole %title jest wymagane.

en: Text link
pl: Tekst linku

en: The selected file could not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed:
pl: Nie udało się wysłać pliku. Akceptowane są jedynie pliki o następujących rozszerzeniach:

en: The size of the file.
pl: Wielkość pliku.

en: The MIME type of the file.
pl: Typ MIME pliku.

en: Attached to
pl: Załączone do

en: Link this field
pl: Podlinkuj to pole

en: Only show "listed" file attachments
pl: Ogranicza wyświetlanie do załączników umieszczonych na liście

en: Audio files
pl: Pliki Audio

en: Videos
pl: Filmy

en: Messaging settings
pl: Ustawienia wysyłania wiadomości

en: exposed
pl: udostępniony

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza (z serwera została usunięta informacja o nim). Ponowne wczytanie strony powinno rozwiązać problem.

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Max width
pl: Maks. szerokość
