File Framework (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (119 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Audience
gl: Audiencia

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: File information
gl: Información do ficheiro

en: File
gl: Ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Image
gl: Imaxe

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: Attachment
gl: Anexo

en: Settings for @role
gl: Axustes para @role

en: Upload
gl: Subir

en: Check
gl: Comprobar

en: Files
gl: Ficheiros

en: file
gl: ficheiro

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: All
gl: Todo

en: Module
gl: Módulo

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Gallery
gl: Galería

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '%blog' for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Introduza unha páxina por liña como nas rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Algunhas rutas de exemplo son '%blog' para páxina de bitácoras e %blog-wildcard para cada bitácora persoal. %front é a páxina principal.

en: OK
gl: Aceptar

en: 1 attachment | @count attachments
gl[0]: 1 adxunto
gl[1]: @count adxuntos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Code
gl: Código

en: Downloads
gl: Descargas

en: Other
gl: Outro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Close
gl: Pechar

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Modified
gl: Modificado

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Pending
gl: Pendente

en: Show
gl: Amosar

en: Clear
gl: Limpar

en: Browser
gl: Navegador

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Info
gl: Información

en: Installed
gl: Instalado

en: options
gl: opcións

en: Failed
gl: Fallo

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
gl: A configuración de PHP limita o tamaño máximo de ficheiro para subir a %size.

en: Attach new file
gl: Adxuntar un novo ficheiro

en: Attach
gl: Adxuntar

en: Documents
gl: Documentos

en: Formats
gl: Formatos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: upload files
gl: cargar ficheiros

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Debug
gl: Depuración

en: Hide
gl: Agochar

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Button settings
gl: Axusten do botón

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Embed
gl: Incrustar

en: File download
gl: Descarga de ficheiro

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Properties
gl: Propiedades

en: File browser
gl: Explorador de ficheiros

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: %title field is required.
gl: O campo %title é obrigatorio.

en: The size of the file.
gl: O tamaño do ficheiro.

en: The MIME type of the file.
gl: O tipo MIME do arquivo.

en: Link this field
gl: Ligar este campo

en: Videos
gl: Vídeos

en: exposed
gl: exposto
