File Framework (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (132 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Audience
lt: Auditorija

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: File information
lt: Failo informacija

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Open
lt: Atvira

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Settings for @role
lt: Nuostatos @role

en: Upload
lt: Įkelti

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Module
lt: Modulis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: OK
lt: Gerai

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: download
lt: atsisiųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Other
lt: Kiti

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Folder
lt: Katalogas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Pending
lt: Laukiama

en: Show
lt: Rodyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Info
lt: Informacija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: options
lt: pasirinkimai

en: My files
lt: Mano failai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Attach new file
lt: Prisegti naują failą

en: Attach
lt: Prisegti

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Formats
lt: Formatai

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: upload files
lt: įkelti failus

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Debug
lt: Derinimas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: Type:
lt: Tipas:

en: Uploading...
lt: Astiunčiam..

en: Create folder
lt: Kurti katalogą

en: All users
lt: Visi nariai

en: Created:
lt: Sukurta:

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: The maximum upload size is %filesize.
lt: Vienu metu galite įkelti ne daugiau %filesize.

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Conditional
lt: Sąlyginis

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Create Folder
lt: Kurti katalogą

en: Add File
lt: Pridėti failą

en: You cannot create empty terms.
lt: Negalima kurti tuščių terminų.

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: Text link
lt: Tekstinė nuoroda

en: Click here to add files from the database
lt: Spauskite čia, norėdami pridėti failų iš duomenų bazės

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: Messaging settings
lt: Žinučių nuostatos

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.
