File Framework (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: file
sr: фајл

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Code
sr: Кôд

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: MIME type
sr: MIME тип
