File Picker (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Add
az: Əlavə et

en: Statistics
az: Statistika

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: All
az: Hammısı

en: Medium
az: Orta

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Link text
az: Link mətni

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Show
az: Göstər

en: Blocks
az: Bloklar

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Private files
az: Şəxsi fayllar
