Fill PDF (6.x-1.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Label
it: Etichetta

en: Other
it: Altro

en: Add field
it: Aggiungi campo

en: No fields available.
it: Nessun campo disponibile.
