Finder (6.x-1.10) - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Go
nl: Filter

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Views
nl: Overzichten

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Text
nl: Tekst

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Role
nl: Rol

en: Rows
nl: Rijen

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: minutes
nl: minuten

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Moderate
nl: Modereren

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Promote
nl: Promoten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Results page
nl: Pagina met resultaten

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Form
nl: Formulier

en: Pager
nl: Paginering

en: Translate
nl: Vertalen

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Translate interface
nl: Interface vertalen

en: Edit element
nl: Element bewerken

en: Delete element
nl: Element verwijderen

en: Elements
nl: Elementen

en: Add element
nl: Element toevoegen

en: Field prefix
nl: Veld-voorvoegsel

en: Field suffix
nl: Veld-achtervoegsel

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Views arguments
nl: Views argumenten
