Finder (6.x-1.7) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Role
hy: Դեր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Translate
hy: Թարգմանել
