Fivestar (6.x-1.18) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Good
ne: राम्रो

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Code
ne: कोड

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Color set
ne: रंग सेट
