Fivestar (6.x-1.18) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Disabled
sr: Искључено

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Code
sr: Кôд

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
