Fivestar (6.x-1.19) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Code
ur: کوڈ

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
