Fivestar (6.x-1.20) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Disabled
ar: معطل

en: None
ar: لا شيء

en: none
ar: لا شيء

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: hidden
ar: مخفي

en: Good
ar: جيد

en: Custom
ar: مخصص

en: Average
ar: متوسط

en: Code
ar: الكود

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Blue
ar: أزرق

en: Color set
ar: مجموعة الألوان

en: Blue Lagoon (default)
ar: البحيرة الزرقاء (الافتراضية)
