Fivestar (6.x-1.19) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: None
ro: Nimic

en: none
ro: nimic

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: hidden
ro: ascuns

en: Good
ro: Bun

en: rate content
ro: evaluează conținut

en: Voting
ro: Votare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Average
ro: Medie

en: Code
ro: Cod

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Your rating
ro: Evaluarea ta

en: Red
ro: Roșu

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Teaser display
ro: Afișare versiune scurtă(teaser)

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Default display
ro: Afișare implicită

en: Blue
ro: Albastru

en: Color set
ro: Set culori

en: Blue Lagoon (default)
ro: Lagună Albastră (implicit)
