Spider Flash Calendar (6.x-1.5) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: Events
he: אירועים

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Days
he: ימים

en: New
he: חדש

en: Themes
he: עיצובים

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"
