Spider Flash Calendar (6.x-1.6) - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Go
nl: Filter

en: Date
nl: Datum

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Time
nl: Tijd

en: Event
nl: Evenement

en: Text
nl: Tekst

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: From
nl: Van

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Events
nl: Evenementen

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: to
nl: naar

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: New
nl: Nieuwe

en: Themes
nl: Thema's

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Years
nl: Jaren

en: High priority
nl: Hoge prioriteit

en: Date end
nl: Einddatum

en: Date start
nl: Begindatum

en: Max size
nl: Maximale grootte
