Flexible (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Accessibility features
ar: مزايا إمكانية الوصول
