Flickr (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: administer flickr
ar: ادارة حساب فليكر

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Tags
ar: وسوم

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: Original image
ar: الصورة الأصلية
